O nas

 

Nasza misja: Jesteśmy po to, by wspierać dzieci w radosnym odkrywaniu świata.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do nowoczesnego przedszkola na Białołęce, gdzie spędzą miło czas pod profesjonalną opieką, bawiąc się i ucząc jednocześnie.


 

Nasze główne atuty to:

 

  • Rodzinna atmosfera – Przedszkolaki uczą się i bawią w zróżnicowanej wiekowo grupie pod czujnym okiem „cioć”, które nasze pociechy traktują jak własne dzieci. Kładziemy szczególny nacisk na wzajemny szacunek i pozytywne relacje w naszej przedszkolnej rodzince. Dodatkowym atutem zróżnicowanej wiekowo grupy jest to, że rodzeństwa mogą przebywać razem, co zwykle znacznie ułatwia młodszemu dziecku wejście w rolę przedszkolaka.

 

  • Otwartość na indywidualne potrzeby dzieci – Każde z naszych dzieci jest indywidualnością – szanujemy ich upodobania, ograniczenia i emocje. Nie chodzi tu tylko o ewentualne alergie i choroby - przygotowywane zdrowe posiłki uwzględniają sugestie smakowe dzieci, a w czasie przeznaczonym na zabawę można np. odłączyć się na chwilę od reszty grupy, żeby poleżeć sobie w kąciku relaksacyjnym na jednym z wielu kolorowym materacy w towarzystwie mięciutkich przytulanek.

 

  • Poczucie bezpieczeństwa – Nasze przedszkole to idealne miejsce dla dzieci wrażliwych, którym trochę trudniej odnaleźć się w nowej grupie rówieśniczej. Kilkukrotnie zdarzało nam się pracować z dziećmi przeniesionymi z innych przedszkoli, dlatego, że czuły się w nich nieco zagubione albo nawet zestresowane. Za każdym razem takie przenosiny kończyły się radosnym sukcesem.

 

  • Kolorowe, słoneczne i przestronne sale pełne ciekawych zabawek – W naszym przedszkolu znajdują się trzy kolorowe sale dla dzieci. Szczególną uwagę osób odwiedzających nas po raz pierwszy zwracają ich rzadko spotykana w przedszkolach wielkość  oraz mnóstwo światła słonecznego wpadającego przez duże okna. Gdzie indziej się bawimy, gdzie indziej śpimy. W naszej sali zabaw znajdują się różnorodne kąciki zainteresowań ze specjalnie dobranymi zabawkami zapewniającymi zdobywanie wiedzy i rozwój emocjonalny. W sypialni czekają na dzieci wygodne, kolorowe łóżeczka przedszkolne oraz przytulne śpiworki wykonane z atestowanej bawełny, wypełnione antyalergicznym, atestowanym włóknem poliestrowym.

 

  • Ogródek z prawdziwą trawą jak na łące – Jest dla nas bardzo ważne, aby dzieci obcowały z naturą. Dlatego w naszym pełnym kolorowych zabawek ogródku zrezygnowaliśmy z piankowej podłogi na rzecz prawdziwej zielonej trawy. Mamy też miejsce na sadzenie roślinek, które doglądamy i podlewamy, żeby nam pięknie rosły.

 

  • Elastyczność – W naszym przedszkolu nie ma rzeczy „nie do załatwienia”. O każdej potrzebie Państwa i Państwa dzieci możemy rozmawiać i starać się znaleźć rozwiązanie. Zawodowa konieczność pozostawienia dziecka w przedszkolu dłużej lub przyprowadzenia wcześniej? Przedszkole potrzebne, ale tylko kilka godzin w tygodniu? Sam opiekujesz się własnym dzieckiem a musisz załatwić pilne sprawy? – na to wszystko jesteśmy gotowi.

 

  • Autorski system wychowawczy - Realizujemy podstawę programową MEN, a także indywidualne programy nauczania dla dzieci. Inspirują nas m.in.: system wychowawczy Marii Montessori, założenia psychologii pozytywnej, glottodydaktyka.

 

2020r. - Certyfikat UVC dezynfekcja.jpg
2019r. - Certyfikat IBM Zadowolony Klien
2017r._-_Podziękowania_Fundacja_Rozwoju_
2015r. - Certyfikat Kubusiowi Przyjaciel
Certyfikat_-_Lider_Usług_2014.jpg
2019r._-_Certyfikat_Bezpieczna_Placówka_
2016r._-_Podziękowania_Fundacja_Feniks.j
2015r. - Nominacja Centralne Biuro Certy
2019r. - Podziękowania Fundacja Rozwoju
2016r. - Dyplom od Olgi R.jpeg